Advertisement

GoPro kamera prežila lávu. Zachytila úžasné zábery

Please select playlist name from following

Malá kompaktná kamera GoPro zachytila úžasné, jedinečné video roztavenej lávy, ktorá sa k nej pomaly blížila. Malá kamera sa odmietala pokaziť aj napriek tomu, že bola zaliatá v niekoľko sto stupňovej láve

Havajský sprievodca Erik Storm sprevádza turistov v národnom parku Hawai’i Volcanoes. Nedávno sa mu ale podarilo natočiť výnimočné video.
Pred nejakým časom umiestnil svoju kameru GoPro do praskliny na zemi, aby zachytil obraz erupcie a nafilmoval lávové toky.
Majiteľ však počas lávového výletu zabudol a spomenul si na svoju kameru až keď bola úplne zaliata potokom lávy. Sprievodca bol schopný vytiahnuť kameru z lávy pomocou geologického kladiva. Keď ju doniesol domov, oklepal z kamery vychladené lávu.
Hoci bola kamera úplne roztavená, zábery na SD karte zostali neuveriteľne neporušené.

Report Video

Please select the category that most closely reflects your concern about the video, so that we can review it and determine whether it violates our Community Guidelines or isn't appropriate for all viewers. Abusing this feature is also a violation of the Community Guidelines, so don't do it.

0 Comments